TemplateMonster’dan 3 Kişiye Hediye Tema!

11 yıl önce Beyazıt Kölemen tarafından yazılmıştır.-3.933 Okunma

01Dünyanın en büyük tema satış sistemlerinden birisi olan TemplateMonster Türkiye departmanı Beyazitkolemen.Com için özel bir çekiliş hazırlamak istedi. Bende tema konusunda maddi sıkıntı yaşıyan arkadaşlara destek amacıyla bu çekilişle 3 kişiye tema dağıtmak istedim.

Yapılacak çekilişle üç arkadaşımıza www.templatemonster.com/tr adresindeki herhangi bir temayı ücretsiz olarak veriyoruz.. Tek yapmanız gereken konu altına template monster üzerinden seçtiğiniz temanın ID sini ve o temayı neden kullanmak istediğinizi yazmanızdır..

Çekilişler için genelde şu önyargı vardır “Bana çıkmaz abi” diye..O önyargınızı unutabilirsiniz 🙂

Yapmanız gerekenler:

Sadece hangi Template Monster tasarımını (http://www.templatemonster.com/tr/  bu adreste yer alan temalardan) ve neden kazanmak istediğinizi belirtin.

Örnek Cevap: “Kendime ait kurumsal bir sitem var. Benim için harika olacağını düşünüyorum. Bu sebep’ten dolayı #45488 temayı kazanmak istiyorum.”

—–

Kazanan arkadaşa templatemonster.com/tr adresinden yorum olarak attığı mail adresine bir promosyon kodu gönderilecek ve istediği bir temayı ücretsiz olarak alması sağlanacaktır.

—-

Yarışmaya katılmak için bahane konusunda sıkıntı yaşıyacağınızı zannetmiyorum.. Örnek olarak #45488 teması çok hoşuma gitti.. XXX Nedenden dolayı bu temayı kazanmak istiyorum şeklinde güzel bir yorum atarsanız ve mail adresinizi doğru olarak yazarsanız (yorumlarda saçma bir mail adresi yazarsanız ulaşamıyoruz malum)

—–

Çekiliş Süresi : 4 Eylül 2013 – 11 Eylül 2013

Kazananlar: 11 Eylül 2013 Tarihinde yayınlanacaktır.

Not: Anarschi.com da yarışmaya katılanlar bu site üzerindeki yarışmaya katılamazlar..Yada bu sitede katılanlar o site üzerindeki yarışmaya katılamazlar 🙂

“TemplateMonster’dan 3 Kişiye Hediye Tema!” için 9 yanıt

 1. TemplateMonster’da bulunan #37725 ID’li tema gerçekten çok hoşuma gitti. Daha çok portfolyo gibi bir tema. Şuana kadar bir çok iş yaptım. Bunları sergilemek için bu temaya ihtiyacım var. 🙂

 2. alper dedi ki:

  Bu tema #36660 buraya gelecek! ( http://www.templatemonster.com/tr/wordpress-temalar-36660.html ) Verirseniz mutlu olurum. 😀

 3. kralizasyon dedi ki:

  Bir blogum var. Bloguma yeni bir tema arıyorum. Tam da yeni tema aradığım şu sıralar da böyle bir çekiliş vasıtası ile #31673 temasını keşfettim. Bu temayı sevdim 🙂

 4. Ahmet Bilmez dedi ki:

  TemplateMonster’da bulunan #26026 ID’li temayı çok beğendim. Sitem kişisel bir site olduğu için tam bana göre bir tema, böyle bir temaya çok ama çok ihtiyacım var.

 5. Ali Ünal dedi ki:

  Kişisel sitemi açtım fakat portfolyo teması arıyorum #42432 numaralı tema tam aradığım gibi bir tema.

 6. Yaşar dedi ki:

  Merhabalar, yeni bir oluşum içerisindeyiz ve kurumsal kimliğimizi belli edecek bir tasarıma ihityacımız var. Şablon #: 45428 tam da istediğimiz düzeyde. Şimdiden teşekkür ederiz. İyi çalışmalar..

 7. Mehmet KEMER dedi ki:

  Yeni kurmak istediğim eğitim sitem için video temasına ihtiyacım var. Bu nedenle Şablon #: 40957 nolu temayı kazanmak isterim

 8. Kaan Fakılı dedi ki:

  “İnternetten çiçek satmak istiyorum. Ticaretle uğraşıyorum. Bu sebeple #40524 temayı kazanmak istiyorum.”

Bir Cevap Yazın